آخرین مطالب
خانه / بایگانی نویسنده: شوکت سالاری

بایگانی نویسنده: شوکت سالاری

دیدار سردار عبدالله پور با معاونان کانون مرزنشین تایباد

ظهر روز یکشنبه ۲۷ مرداد ماه سرتیپ دوم مسعود عبدالله پور، معاون فرهنگی نیروی زمینی سپاه به همراه سرهنگ کرمی و هیات همراه با معاونان اجرایی کانون بانوی مرزنشین تایباد دیدار و گفتگو کردند.   به گزارش خبرنگار  در این نشست که در محل دفتر کانون انجام شد، سردار عبدالله پور گفت: اکنون نیمی از جمعیت کشور را بانوان تشکیل ... ادامه مطلب »

نقش بالا بردن سطح آگاهی مردم در مقابله با فتنه‌های مستکبران

معاون فرهنگی قرارگاه ثامن‌الائمه(ع) نیروی زمینی سپاه گفت: امروزه که دشمنان دیگر از ابزار جنگی، سلاح و مهمات استفاده نمی‌کنند، بالا بردن سطح آگاهی مردم در مقابله با فتنه‌های مستکبران نقش به‌سزایی دارد. سرهنگ وهاب کرمی، معاون فرهنگی قرارگاه ثامن‌الائمه(ع) نیروی زمینی سپاه در گفت‌وگو با خبرنگار کانون بانوی مرزنشین تایباد، اظهار کرد: جهل و نادانی سبب می‌شود انسان جایگاه ... ادامه مطلب »

نشست تخصصی اعضای اصلی کانون بانوی مرزنشین تایباد

در خصوص مسائل و مشکلات موجود با حضور اعضای اصلی کانون بانوی مرزنشین تایباد جلسه داخلی برگزار شد.   به گزارش خبرنگار کانون بانوی مرزنشین تایباد و باخرز، در این جلسه که با حضور سرهنگ کرمی، معاون فرهنگی قرارگاه ثامن الائمه(ع) نیروی زمینی سپاه برگزار شد موضوعات پنجگانه شامل ازدواج، اعتیاد، طلاق، رفتار در خانواده و رفتارهای اجتماعی که اهداف ... ادامه مطلب »

صبغه دینی و تقدس ازدواج

فرازهایی از فرمایشات مقام معظم رهبری به مناسبت سالروز ازدواج فرخنده و مبارک حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه سلام الله علیها به این شرح است:  صبغه دینی و تقدس ازدواج ازدواج یک تقدسی دارد از نظر ادیانی که حالا من می شناسم. غالباً مراسم ازدواج، یک مراسم مذهبی است؛ مسیحیها آن را توی کلیسا انجام می دهند، یهودیها آن ... ادامه مطلب »

سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س)

سالروز ازدواج فرخنده حضرت فاطمه (س) و حضرت علی (ع) به عنوان روز ازدواج نامگذاری شده است. به گزارش خبرنگار کانون فرهنگی بانوی مرزنشین تایباد وباخرز، اول ذیحجه، سالروز ازدواج فرخنده حضرت فاطمه (س) و حضرت علی (ع) به عنوان روز ازدواج نامگذاری شده است. ازدواج حضرت علی(ع) با حضرت فاطمه(س) به فرمان خداوند، از امتیازاتی است که رسول اکرم(ص) ... ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی آیین همسرداری در تایباد برگزار شد

   کارگاه آموزشی آیین همسرداریدر تایباد برگزار شد.   این کارگاه در حوزه خواهران مشهد ریزه با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از بانوانتشکیل شد و در این دوره روش‌های همسرداری و رفتار در خانواده آموزش داده شد.   آیدا عصمتی، مدیر کانون فرهنگی بانوی مرزنشین تایباد گفت: این کارگاه‌ها با هدف ترویج فرهنگ ازدواج آسان و مشاوره قبل از ... ادامه مطلب »

سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع کارگزاران حج

رهبر انقلاب صبح امروز در دیدار کارگزاران حج: حج، هم نمایش بندگی و خشوع است و هم عامل اجتماعی وحدت و برادری و یکرنگی شما کارگزاران امر حج و به تعبیر درست و خوب آقایان، خدمتگزاران ضیوف‌الرّحمان، قدر کاری را که انجام می دهید باید بدانید، کار بسیار مهمّی است؛ چون حج یک فریضه‌ی استثنائی است. در حج مجموعه‌ای از ... ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی آیین همسرداری در تایباد

برگزاری دومین دوره کارگاه آموزشی با محوریت آیین همسرداری در تایباد برگزار شد. به گزارش کانون بانوی مرزنشین در تایباد، دومین مرحله آموزشی بانوان در مناطق حاشیه و محروم تایباد با حضور اساتید و مشاوران کانون فرهنگی بانوی مرزنشین در این شهرستان آغاز و در حال اجرا است.   اولین کارگاه این دوره در حوزه خواهران شهر کاریز برگزار گردید. ... ادامه مطلب »

یک روز شاد و ورزشی برای کودکان به همراه آب بازی در تایباد

یک روز شاد و ورزشی برای کودکان به همراه آب بازی در تایباد برگزار شد   به گزارش کانون فرهنگی بانوی مرزنشین تایباد،  یک روز شاد و ورزشی برای کودکان به همراه آب بازی با همکاری معاونت فرهنگی – ورزشی کانون بانوی مرزنشین در تایباد برگزار شد. روز پنجشنبه ۳ مرداد ساعت ۱۰ صبح در پارک مادر کودکان برای ساعتی با ... ادامه مطلب »

جشن دختران مهر رضوی در تایباد

به گزارش خبرنگار کانون بانوی مرزنشین تایباد، جشن دختران مهر رضوی به مناسبت دهه کرامت و میلاد با سعادت امام رضا (ع) در تالار وحدت مجتمع مفاخر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تایباد با حضور بی نظیر بانوان برگزار شد     آیدا عصمتی، مدیر کانون بانوی مرزنشین تایباد گفت: دختران امروز آینده سازان فردای جامعه هستند. دختران مظهر وقار ... ادامه مطلب »