آخرین مطالب
خانه / ۱۳۹۸ / اردیبهشت

بایگانی ماهانه: اردیبهشت ۱۳۹۸

نشست اعضای هسته مرکزی کانون بانوی مرزنشین شهرستان تایباد برگزار شد

این جلسه با هدف توجیه پروسه و روال کار کانون و شناسایی توانمندیهای مربیان جهت آموزش دوره ها و معرفی اعضای اصلی طبق مصوبات اعلام شده در محل دفتر کانون برگزار شد.   به گزارش خبرنگار کانون بانوی مرزنشین تایباد، در این جلسه اعضایی که چندین نوبت پی در پی در جلسات غایب بودن با تصمیم هیات رییسه حذف و ... ادامه مطلب »

مادر من

تو اقیانوس مهری مادر من توخورشیدِ سپهری مادر من 💝💝 نجیبی، کوه صبری ای فرشته تو ای محبوبه ی از خود گذشته 💝💝 پریشان حال تو هرگز نبینم درخشان روی ماهت نازنینم 💝💝 گلی هستی ز گلزار الهی تو ای مادر، برایم جان پناهی 💝💝 به شبهای سیه، فانوس روشن تویی مادر برایم دشت گلشن 💝💝 هوای گرم شبهایم تو ... ادامه مطلب »

نیمه شعبان مبارک

🌸جانم امام زمان(عج) 🌷«امشب» بگو‌ میان قُنوتت به صدنیاز 🌸«عَجّل علی ظُهورک یا فارسَ الحِجاز» 🌷هر دم بگو به اشک روان رو به آسمان 🌸«عَجّل علی ظُهورک یاصاحِبَ الزَمان» 🌷 اللهُمّ عَجّلْ لِوَلیّکَ الفَرجْ 🌸میلاد حضرت مهدی(عج) 🌸و عید نیمه شعبان مبارکباد   کانون بانوی مرزنشین ادامه مطلب »

یاد خدا

غافل مشو ای عاقل از یاد خدا، هرگز چون نیست خدا غافل از یاد شما، هرگز تو بنده ی او هستی او نیز، خدای تو غفلت ز خدا نبود بر بنده روا، هرگز غافل شدن از اللّٰه جرم است و جفا کاری مؤمن نشود راضــی بر جرم و جفا، هرگز گر ذکر خــدا گویی او ذکر تو را گوید از ... ادامه مطلب »

اگر خدا را داری بی نیاز از هرچیز هستی

  🌼🍃خدا نگاهت میکنه و میگه: اگه نداشته‌ها ناآرومت میکنن، فراموش نکن که تو من رو داری… 🌼🍃خدا از تو میخواد: لحظه‌هایی که دلت میگیره، به یادش بیفتی تا دوباره دلت آروم شه… یه سجادهٔ دلدادگی و یه نمازی که خالصانه با عشق به خدا بخونی آرامش رو به قلبت برمیگردونه. یه آرامشی که دلت رو نورانی میکنه پر از ... ادامه مطلب »

ترامپ در انتخابات ۲۰۱۶با روس‌ها تبانی نکرده

گزارش بازرس ویژه تحقیق درباره دخالت ادعایی روسیه در انتخابات سال ۲۰۱۶ آمریکا نشان می‌دهد دونالد ترامپ برای برنده شدن در این انتخابات با طرف‌های روس تبانی و همکاری نکرده است. خبرگزاری فارس: «ویلیام بار»، دادستان کل آمریکا روز پنجشنبه تصریح کرد گزارش «رابرت مولر»، بازرس ویژه تحقیقات درباره دخالت ادعایی روسیه در انتخابات آمریکا نشان می‌دهد «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور ... ادامه مطلب »

اتفاقات خوب

  همه اتفاقات خوب ، برای انسانهای مثبت اندیش می افتد انسانهایی که زیبا فکر می کنند با دیگران با محبت رفتار می کنند شکرگزار هستند خودشان را دوست دارند و به زندگی لبخند می زنند … انسانهایی که حتی در بدترین شرایط و رویدادها سعی میکنند جنبه مثبت قضایا را پیدا کنند و ببینند. انسانهایی که با جنس زندگی ... ادامه مطلب »

مقاله نسیم

می دود نسیم به زیر پلک نیمه باز نگاهم و تَرنم واژگان خیس تَردستی می کند با غنچه های باز لبخند به روی شاخه های تُرد بهاری دلم که صبح است و میخواند تو را ای جان. به دیدن طبیعتی سرخوش از احساس در رویای دیدن و لمس کردن و باز شکفتن و بوسیدن تا به هیاهو بکشد دنیای ساکتم ... ادامه مطلب »

نارضایتی علی نصیریان از نامگذاری یک خیابان به نامش

علی نصیریان از نام‌گذاری یک خیابان به نامش ابراز نارضایتی کرد و گفت: این کارها را نمی‌پسندم. سینما دیلی: علی نصیریان از نام‌گذاری یک خیابان به نامش ابراز نارضایتی کرد و گفت: این کارها را نمی‌پسندم.   علی نصیریان گفت: راستش من از ابتدا راضی به این اقدام نبودم. اصولا به این کارها علاقه ندارم و دوست ندارم نام‌ام روی ... ادامه مطلب »

به مناسبت هفته‌ی ملی جوان برگزار شد

  به مناسبت هفته‌ی ملی جوان نشست مشترک کانون فرهنگی بانوی مرزنشین تایباد با شبکه بهداشت، اداره ورزش و جوانان، فرماندهی نیروی انتظامی، پلیس راهور، کمیته امداد، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، پارلمان جوانان در محل شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار شد. به گزارش خبرنگار کانون بانوی مرزنشین در تایباد، این جلسه با محوریت شعار «من ارزشمند» و ... ادامه مطلب »