آخرین مطالب
خانه / ۱۳۹۸ / مرداد

بایگانی ماهانه: مرداد ۱۳۹۸

کارگاه آموزشی آیین همسرداری در تایباد برگزار شد

   کارگاه آموزشی آیین همسرداریدر تایباد برگزار شد.   این کارگاه در حوزه خواهران مشهد ریزه با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از بانوانتشکیل شد و در این دوره روش‌های همسرداری و رفتار در خانواده آموزش داده شد.   آیدا عصمتی، مدیر کانون فرهنگی بانوی مرزنشین تایباد گفت: این کارگاه‌ها با هدف ترویج فرهنگ ازدواج آسان و مشاوره قبل از ... ادامه مطلب »

سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع کارگزاران حج

رهبر انقلاب صبح امروز در دیدار کارگزاران حج: حج، هم نمایش بندگی و خشوع است و هم عامل اجتماعی وحدت و برادری و یکرنگی شما کارگزاران امر حج و به تعبیر درست و خوب آقایان، خدمتگزاران ضیوف‌الرّحمان، قدر کاری را که انجام می دهید باید بدانید، کار بسیار مهمّی است؛ چون حج یک فریضه‌ی استثنائی است. در حج مجموعه‌ای از ... ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی آیین همسرداری در تایباد

برگزاری دومین دوره کارگاه آموزشی با محوریت آیین همسرداری در تایباد برگزار شد. به گزارش کانون بانوی مرزنشین در تایباد، دومین مرحله آموزشی بانوان در مناطق حاشیه و محروم تایباد با حضور اساتید و مشاوران کانون فرهنگی بانوی مرزنشین در این شهرستان آغاز و در حال اجرا است.   اولین کارگاه این دوره در حوزه خواهران شهر کاریز برگزار گردید. ... ادامه مطلب »

یک روز شاد و ورزشی برای کودکان به همراه آب بازی در تایباد

یک روز شاد و ورزشی برای کودکان به همراه آب بازی در تایباد برگزار شد   به گزارش کانون فرهنگی بانوی مرزنشین تایباد،  یک روز شاد و ورزشی برای کودکان به همراه آب بازی با همکاری معاونت فرهنگی – ورزشی کانون بانوی مرزنشین در تایباد برگزار شد. روز پنجشنبه ۳ مرداد ساعت ۱۰ صبح در پارک مادر کودکان برای ساعتی با ... ادامه مطلب »

جشن دختران مهر رضوی در تایباد

به گزارش خبرنگار کانون بانوی مرزنشین تایباد، جشن دختران مهر رضوی به مناسبت دهه کرامت و میلاد با سعادت امام رضا (ع) در تالار وحدت مجتمع مفاخر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تایباد با حضور بی نظیر بانوان برگزار شد     آیدا عصمتی، مدیر کانون بانوی مرزنشین تایباد گفت: دختران امروز آینده سازان فردای جامعه هستند. دختران مظهر وقار ... ادامه مطلب »

مسئولیت‌پذیری زنان در جامعه سبب رشد و توسعه می‌شود

مدیر کانون فرهنگی بانوی مرزنشین با بیان اینکه مسئولیت‌پذیری زنان در جامعه سبب رشد و توسعه می‌شود اظهار کرد: از صدر اسلام بانوان توانمندی حضور داشتند که الگوپذیری از آنان سبب می‌شود زنان با حفظ حجاب و عفاف در اجتماع حضور پیدا کنند و خوش بدرخشند. در اسلام حقوق زن و مرد یکسان تعریف شده است. به گزارش خبرنگار کانون ... ادامه مطلب »

پیام تبریک به مناسبت ۲۱ تیرماه، روز عفاف و حجاب

 💠هر چیزی که نفیس‌تر و قیمتی‌تر باشد باید از آن بیشتر مواظبت کرد تا به غارت نرود. 💠کسی که ارزش گوهر عفاف را می‌داند، با بدحجابی آن را زیر دست و پای غارتگران نمی‌اندازد و خود را به طعمه‌ای برای گرگ‌های هوس‌باز تبدیل نمی‌کند. 💠به فرزندانمان بیاموزیم که از گوهر عفافشان هوشیارانه پاسداری کنند. 💢روز عفاف و حجاب گرامی باد ... ادامه مطلب »