آخرین مطالب

بایگانی روزانه: تیر ۲۱, ۱۳۹۸

برای فروش کالا دختران عوضی را کنار هم ردیف می‌کنند

علم الهدی: خانمی که موهای پریشانت را بیرون می‌اندازی، اسیر شهوترانی مردان هرزه هستی/برای فروش کالا دختران عوضی را کنار هم ردیف می‌کنند علم الهدی: خانمی که موهای پریشانت را بیرون می‌اندازی، اسیر شهوترانی مردان هرزه هستی. امام جمعه مشهد با طرح این سئوال که چرا آقایان در مقابل ‌جولان زنان بدحجاب ‌عکس‌العملی نشان نمی‌دهند؟ گفت: زن ناهنجار لاابالی با ... ادامه مطلب »

مسئولیت‌پذیری زنان در جامعه سبب رشد و توسعه می‌شود

مدیر کانون فرهنگی بانوی مرزنشین با بیان اینکه مسئولیت‌پذیری زنان در جامعه سبب رشد و توسعه می‌شود اظهار کرد: از صدر اسلام بانوان توانمندی حضور داشتند که الگوپذیری از آنان سبب می‌شود زنان با حفظ حجاب و عفاف در اجتماع حضور پیدا کنند و خوش بدرخشند. در اسلام حقوق زن و مرد یکسان تعریف شده است. به گزارش خبرنگار کانون ... ادامه مطلب »

پیام تبریک به مناسبت ۲۱ تیرماه، روز عفاف و حجاب

 💠هر چیزی که نفیس‌تر و قیمتی‌تر باشد باید از آن بیشتر مواظبت کرد تا به غارت نرود. 💠کسی که ارزش گوهر عفاف را می‌داند، با بدحجابی آن را زیر دست و پای غارتگران نمی‌اندازد و خود را به طعمه‌ای برای گرگ‌های هوس‌باز تبدیل نمی‌کند. 💠به فرزندانمان بیاموزیم که از گوهر عفافشان هوشیارانه پاسداری کنند. 💢روز عفاف و حجاب گرامی باد ... ادامه مطلب »