آخرین مطالب
خانه / ۱۳۹۸ / مرداد

بایگانی ماهانه: مرداد ۱۳۹۸

دیدار سردار عبدالله پور با معاونان کانون مرزنشین تایباد

ظهر روز یکشنبه ۲۷ مرداد ماه سرتیپ دوم مسعود عبدالله پور، معاون فرهنگی نیروی زمینی سپاه به همراه سرهنگ کرمی و هیات همراه با معاونان اجرایی کانون بانوی مرزنشین تایباد دیدار و گفتگو کردند.   به گزارش خبرنگار  در این نشست که در محل دفتر کانون انجام شد، سردار عبدالله پور گفت: اکنون نیمی از جمعیت کشور را بانوان تشکیل ... ادامه مطلب »

نقش بالا بردن سطح آگاهی مردم در مقابله با فتنه‌های مستکبران

معاون فرهنگی قرارگاه ثامن‌الائمه(ع) نیروی زمینی سپاه گفت: امروزه که دشمنان دیگر از ابزار جنگی، سلاح و مهمات استفاده نمی‌کنند، بالا بردن سطح آگاهی مردم در مقابله با فتنه‌های مستکبران نقش به‌سزایی دارد. سرهنگ وهاب کرمی، معاون فرهنگی قرارگاه ثامن‌الائمه(ع) نیروی زمینی سپاه در گفت‌وگو با خبرنگار کانون بانوی مرزنشین تایباد، اظهار کرد: جهل و نادانی سبب می‌شود انسان جایگاه ... ادامه مطلب »

نشست تخصصی اعضای اصلی کانون بانوی مرزنشین تایباد

در خصوص مسائل و مشکلات موجود با حضور اعضای اصلی کانون بانوی مرزنشین تایباد جلسه داخلی برگزار شد.   به گزارش خبرنگار کانون بانوی مرزنشین تایباد و باخرز، در این جلسه که با حضور سرهنگ کرمی، معاون فرهنگی قرارگاه ثامن الائمه(ع) نیروی زمینی سپاه برگزار شد موضوعات پنجگانه شامل ازدواج، اعتیاد، طلاق، رفتار در خانواده و رفتارهای اجتماعی که اهداف ... ادامه مطلب »

صبغه دینی و تقدس ازدواج

فرازهایی از فرمایشات مقام معظم رهبری به مناسبت سالروز ازدواج فرخنده و مبارک حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه سلام الله علیها به این شرح است:  صبغه دینی و تقدس ازدواج ازدواج یک تقدسی دارد از نظر ادیانی که حالا من می شناسم. غالباً مراسم ازدواج، یک مراسم مذهبی است؛ مسیحیها آن را توی کلیسا انجام می دهند، یهودیها آن ... ادامه مطلب »

سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س)

سالروز ازدواج فرخنده حضرت فاطمه (س) و حضرت علی (ع) به عنوان روز ازدواج نامگذاری شده است. به گزارش خبرنگار کانون فرهنگی بانوی مرزنشین تایباد وباخرز، اول ذیحجه، سالروز ازدواج فرخنده حضرت فاطمه (س) و حضرت علی (ع) به عنوان روز ازدواج نامگذاری شده است. ازدواج حضرت علی(ع) با حضرت فاطمه(س) به فرمان خداوند، از امتیازاتی است که رسول اکرم(ص) ... ادامه مطلب »