آخرین مطالب

بایگانی روزانه: شهریور ۱۱, ۱۳۹۸

دلنوشته

مدتی است که می‌خواهم از حسِ سی و چند سالگیِ یک زن بنویسم.. اما آنقدر عجیب و غریب است، که نوشتن از آن را برایم مشکل کرده.. این حس را تو که به این سن نرسیده ای نمی‌دانی.. اما من هنوز به حسی که تو اکنون در بیست و چند سالگی داری، دچار هستم.. دچارِ دوگانگی معلق بینِ جوانی و ... ادامه مطلب »

⚜️هفت قانون طلایی برای موفقیت⚜️

✅ قانون اعتقادات به هر چیز که اعتقاد داشته باشید چه درست چه نادرست، بر قسمت نیمه‌هوشیار ذهن تأثیر می‌گذارد و با دقتی حیرت آور به عینیت در می‌آید. هر امر باید ابتدا در غالب اعتقاد درآید تا به آن عمل شود. ✅ قانون انتظارات هر آنچه که انتظارش را می‌کشید به سرتان می‌آید. مثلاً اگر انتظار یک زندگی خوب ... ادامه مطلب »

توصیه‌های رهبر انقلاب در مورد آداب عزاداری در ماه محرم

رهبر انقلاب توصیه‌ها و تذکراتی را در مورد آداب سوگواری در ماه عزاداری امام حسین(ع) بیان کردند. حضرت آیت اللّه خامنه‌ای رهبر انقلاب همواره مسلمانان و عزاداران حسینی را به رعایت آداب مراسم‌های عزاداری دعوت کرده و خواستار ایجاد فضای برادری و دوستی بین همه مسلمانان شدند. رهبر فرزانه انقلاب از همه عزاداران خواستند با رعایت آداب عزاداری فرصت جوسازی ... ادامه مطلب »

پیام تسلیت به مناسبت ماه محرم

آمد دوباره ماه ماتم ماه پر از داغ محرم دل های ما در شور و شین است هر لحظه بین الحرمین است این ماه غم ماه حسین است   فرا رسیدن ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) تسلیت باد   ◾️کانون فرهنگی بانوی مرزنشین تایباد و باخرز ادامه مطلب »