آخرین مطالب
خانه / ۱۳۹۸ / آذر

بایگانی ماهانه: آذر ۱۳۹۸

وحدت حوزه و دانشگاه

  حوزه و دانشگاه مانند دو مغز متفکر و قلب تپنده در جامعه اسلامی، نقش سرنوشت سازی در تعالی و شکوفایی یا رکود و انحطاط جامعه به عهده دارند. همدلی و وحدت این دو قشر فرهیخته دست مایه گران بهایی است که زیربنای همه دگرگونی های اساسی، به ویژه تحول فرهنگی را که زیرساخت سایر تحول ها است، فراهم می سازد. ... ادامه مطلب »

نمایشگاه چله‌ی بانوی مرزنشین در تایباد برگزار شد

✔️در این نمایشگاه فروش انواع؛ #خشکبار_تنقلات_آجیل_انواع_کیک_ کلوچه_نون_شیرینی خانگی_دست سازه های زنان توانمند مرزنشین صورت می گیرد نمایشگاه تا ۲۸ آذر ماه هر روز صبح و عصر دایر است. صبح ها ساعت ۹ تا ۱۱ و عصرها ساعت۱۶ الی ۱۹ 📷کوثر آذربیگی   ادامه مطلب »

نمایشگاه چله‌ی بانوی مرزنشین در تایباد برگزار شد

همزمان با روزهای پایانی آذرماه و نزدیک شدن شب یلدا در همه مناطق مردم در تکاپوی برگزاری این آیین سنتی و قدیمی هستند در همین راستا بانوان توانمند تایباد هنرهای بومی و محلی خود را در قالب یک نمایشگاه به عرصه نمایش عموم گذاشتند. آیدا عصمتی، مدیر کانون بانوی مرزنشین تایباد در حاشیه برگزاری این نمایشگاه که شامگاه گذشته با ... ادامه مطلب »

نمایشگاه ویژه شب یلدا

🍉نمایشگاه ویژه شب یلدا🍉 هرچی واسه شب چله لازم دارید،اینجا هست ✔️فروش انواع؛ #خشکبار_تنقلات_آجیل_انواع_کیک_ کلوچه_نون_شیرینی خانگی_دست سازه های زنان توانمند مرزنشین. 🔔برنامه ی ویژه🔔👇 🤩باز معرفی شیرینی چند صد ساله تایباد(حلوای ناطف)👌 📣یکشنبه،۲۴ آذر ♦️افتتاحیه♦️ با حضور مسئولین شهرستان👈ساعت ۱۶:۳۰ ❌روبروی کوچه آموزش و پرورش جنب کانون سروش   کانون فرهنگی بانوی مرزنشین تایباد و باخرز ادامه مطلب »

شورای عالی انقلاب فرهنگی

شورای عالی انقلاب فرهنگی پس از پیروزی انقلاب اسلامی، گروهک‌های مختلف،دانشگاه‌ها و مدارس کشور را عرصه تاخت و تاز خود ساخته و روند تحصیل و تدریس را مختل کرده بودند. بسیاری از استادان منحرف، به کار مشغول بودند و هیچ تغییر بنیادی در برنامه و شیوه تدریس و تربیت و اهداف آنها رخ نداده بود. در نتیجه، دانشگاه‌های سراسر کشور ... ادامه مطلب »

وفات حضرت معصومه (س) تسلیت باد

معصومه(س) تفسير معصوميت است كه روزگارى در مدينه طلوع كرد   معصومه اقامت غربت است در روزگار غربت نگاه ها   معصومه تفسير بلند تبعيت است از ولايت .   معصومه(س) نگاه سبزى است كه از معصوميت سرچشمه مى گيرد   معصومه، روزگار دلداگى است واز غربت به قربت رسيدن .   وفات فاطمه معصومه (س) تسلیت باد.   کانون ... ادامه مطلب »