آخرین مطالب
خانه / اخبار اسلایدر / نقش مادران و زنان در عرصه ی انقلاب پررنگ است
نقش مادران و زنان در عرصه ی انقلاب پررنگ است

نقش مادران و زنان در عرصه ی انقلاب پررنگ است

حجت السلام و المسلمین سلیمی نیز ضمن آرزوی طاعات و عبادات به معرفی دشمن و دشمن شناسی پرداخته و نقش مادران و زنان را در عرصه ی انقلاب پررنگ دانستند.

مدیر کانون فرهنگی بانوی مرزنشین خواف از برگزاری محفل انس با قرآن همراه با ضیافت افطار برای جمعی از زنان سرپرست خانوار شهرستان با حضور جمعی از مسئولین سپاه ناحیه مقاومت خواف (جناب سرهنگ باقری، حجت السلام سلیمی، جناب اقای زنگنه و…) خبر داد.

به گزارش کانون فرهنگی بانوی مرزنشین شهرستان خواف، حمیرا عثمانی مدیر این کانون ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تسلیت شهادت امیر المومنین حضرت علی (ع) به تبیین اهداف کانون فرهنگی پرداخت و بخشی از فعالیت های انجام شده توسط کانون را از ابتدای تاسیس کانون تا خرداد ۹۸ بیان نمود.

 

وی همچنین از برنامه های آتی کانون فرهنگی بانوی مرزنشین شهرستان خواف راطرح مشاوره رایگان روانشناسی، حقوقی، بهداشتی در محل دفتر کانون توسط متخصصین این حوزه ها و ادامه کلاس های آموزشی در روستاها برشمرد.

در این مراسم حجت السلام و المسلمین حاج آقای سلیمی نیز ضمن آرزوی طاعات و عبادات به معرفی دشمن و دشمن شناسی پرداخته و نقش مادران و زنان را در عرصه ی انقلاب پررنگ دانستند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: مادران در خانواده جایگاه ارزنده ای دارند، نقش مادران در دفاع از انقلاب و فرهنگ شهادت و شهید پروری مثال زدنی است.

گفتنی است در این مراسم جناب سرهنگ باقری نیز ضمن عرض خداوقوت و آرزوی قبولی طاعات و عبادات از اعضای کانون به خاطر برنامه های ارزنده و مفید این کانون تقدیر وتشکر نمودند.

وی همچنین در رابطه با قرارگاه ثامن الائمه(ع) فعالیتهای این قرارگاه برای بانوان سخنانی را ایراد کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*

code