آخرین مطالب
خانه / اخبار اسلایدر / مراسم محفل انس با قران کانون فرهنگی بانوان مرزنشین در تربت جام
مراسم محفل انس با قران کانون فرهنگی بانوان مرزنشین در تربت جام

مراسم محفل انس با قران کانون فرهنگی بانوان مرزنشین در تربت جام

🔹مراسم معنوی انس با قرآن عصر شنبه ۱۱ خردادماه  با حضور امام جمعه محترم شهرستان جناب دکتر طاهری، اقای حمیدی فرماندار محترم، بخشدار، جانشین فرماندهی سپاه جام، کارشناس فرهنگی سپاه و قرارگاه ثامن با حضور ۱۵۰ نفر از بانوان در بخش بوژگان (نیلشهر)در حسینیه شهدای گمنام برگزار گردید.

🔸سخنران این مراسم معنوی امام جمعه محترم شهرستان ضمن گرامیداشت ۱۴ خرداد بیان داشت:خانم نیمی از جمعیت کشور هستند و در هر منطقه نیمی از جمعیت آنجا را تشکیل می دهند. رمضان ماه بهار قرآن است و قرآن زن و مرد را مساوی قرار داده است،هوای نفسانی هم در مرد وجود دارد و هم در زن لذا برنده کسی است که نفس خود را تزکیه کند.

🔹وی در ادامه بیان داشتند راه امام را ادامه خواهیم داد،افکار و اندیشه های امام را گرامی می داریم،هندسه فکری امام روشن است امام در مقابل طاغوت زمان ایستاد چون شجاع و نترس بود،کسی جرئت نمیکرد مقابل شاه بایستد اما امام ایستاد چون هویت قرآنی داشت،سیره و رفتار او قرآنی بود،اگر دعوت به وحدت می کرد بر اساس سیره قرآنی امام بود و مردم هم پشت سر امام ایستادند و با اتحاد و وحدت رژیم شاه را از بین بردند.

🔸امام جمعه محترم در ادامه افزود : ما در کشور مشکل وحدت نداریم،ایران الگوی وحدت است،وحدت در کشور ما نهادینه شده است ما وحدت را برای جهان اسلام می خواهیم.

🔹وی در پایان از روحانی روستا تقدیر و تشکر کرد و افزود: خواهران گرامی این اجتماع را تقویت کنید،مطالبه کنید. برای اینکه به تشکیلات شما اهمیت بدهیم با فرماندار،بخشدار و مسئولین اینجا حضور پیدا کردیم.و برای تقویت تشکیلات شما آمده ایم.

🔸این مراسم با صرف افطاری به پایان رسید.

📸حسینعلی فروغیان

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*

code