آخرین مطالب
خانه / اخبار اسلایدر / اهمیت نقش زن در خانواده و استحکام خانواده
اهمیت نقش زن در خانواده و استحکام خانواده

اهمیت نقش زن در خانواده و استحکام خانواده

‍ محفل انس با قرآن کانون فرهنگی بانوان مرز نشین شهرستان تربت جام

🔸مراسم محفل انس با قران  در مسجد جامع سمیع اباد با حضورامام جمعه محترم حجه الاسلام والمسلمین اقای دکتر طاهری ومولوی بررگر امام جمعه اهل سنت سمیع اباد و جناب سرهنگ رستگار مهر مسئول هماهنگی قرارگاه و هیئت همرا ه و فرماندهی ناحیه سپاه جام جناب سرهنگ جوان و جناب سرهنگ کاظمی در جمع ۲۰۰ نفر از بانوان مرزنشین از روستاهای یادگار وملو وحیانو و حسین اباد و اسلام اباد رحمت اباد و اقابیک و مسئولین ومعاونین بخشداری برگزار گردید.

🔹در این مراسم جناب دکتر طاهری با بیانات نافذ خود با موضوع فضایل امام علی علیه السلام و اهمیت سلامت روانی وامنیت و آرامش و اهمیت نقش زن در خانواده و استحکام خانواده با توجه به قرآن و روایات شیعه وسنی مطالبی بیان نمود.

🔸در ادامه جناب مولوی امان الله برزگر با توجه به ۱۴ خرداد و نقش انقلاب در آرامش جامعه مباحثی را ارائه داد.

🔹در خاتمه جناب سرهنگ جوان در بیانات خود از امام جمعه محترم اهل سنت سمیع اباد دعوت نمود تا در امر اهمیت خانواده و حفظ انسجام به همکاری برگزاری کلاسهای همسر داری در کانون بانوان مرزنشین دعوت به همکار نمود.

🔸در این مجلس مدیریت کانون فرهنگی بانوان مرزنشین سرکار خانم پروانه طی سخنانی گزارشی از عملکرد کانون در یک سال اخیر در سمیع اباد و روستاهای اطراف را برای مدعوین و مسئولین شهرستان اعلام نمود.

حسینعلی فروغیان

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*

code