آخرین مطالب
خانه / اخبار اسلایدر / بانوان مرزنشین خواف، مدافعان سلامت
بانوان مرزنشین خواف، مدافعان سلامت

بانوان مرزنشین خواف، مدافعان سلامت

‌کانون فرهنگی بانوی مرزنشین خواف پویش مردمی مدافعان سلامت رادر شهرستان خواف فعال نمود.

به گزارش روابط عمومی کانون فرهنگی بانوی مرزنشین شهرستان خواف ، حمیرا عثمانی رودی مدیر این کانون اظهار داشت : به همت کانون فرهنگی بانوی مرزنشین و با همکاری ناحیه ی مقاومت بسیج سپاه خواف، فرمانداری، اداره صنعت معدن ،تجارت ، شبکه بهداشت و درمان و اداره ی ارشاد خواف پویش مردمی مدافعان سلامت راه اندازی شد
وی در ادامه افزود:در اولین روزهای راه اندازی این پویش اعضای کانون بروشورهای آموزشی،در تیراژ زیاد چاپ و در بین اهالی ، کسبه ،رانندگان و…. توزیع نمودند.
مدیر کانون فرهنگی بانوی مرزنشین خواف ضمن بیان اینکه امیدواریم این ویروس منحوس هرچه زودتر از بین برود اعلام نمود : پارچه هایی به همت کانون فرهنگی بانوی مرزنشین شهرستان تهیه شد ودر اختیار بانوان خیاط قرار گرفت تا این عزیزان بتوانند ماسک های مورد نیاز برای همشهریان تولید نمایند.
وی در ادامه افزود: در اولین قدم بیش از ۵۰نفر از بانوان عضو این گروه شدند که با تست گرفتن از آن ها توسط کارشناس مربوطه در نهایت برای دوخت ماسک انتخاب شده و فعالیت خود را آغاز کردند.
عثمانی بیان داشت: پتانسیل موجود و میزان مواد اولیه تهیه شده برای تولید ۳ هزار ماسک بوده که دوخت آن ها به زودی شروع خواهدشد.
وی خاطر نشان کرد:تدابیری جهت استرلیزه کردن ، بسته بندی و توزیع اقلام، اندیشیده شده است.
مدیر کانون فرهنگی بانوی مرزنشین در پایان ادامه داد : در نظر داریم پک های بهداشتی نیز تهیه و در بین خانواده های بی بضاعت توزیع نماییم.
گفتنی است از ۳۰۰۰ هزار ماسک تعداد۵۰۰ماسک یکبار مصرف ۲۵۰۰هزار ماسک قابل شست و شو می باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*

code