آخرین مطالب
خانه / اخبار اسلایدر / بازدید معاون سیاسی ,امنیتی فرمانداری خواف ومسئول امور بانوان فرمانداری از کارگاه تولید ماسک اعضای کانون فرهنگی بانوی مرزنشین خواف با مشارکت تعاونی بانوان شهرستان 
بازدید معاون سیاسی ,امنیتی فرمانداری خواف ومسئول امور بانوان فرمانداری از کارگاه تولید ماسک اعضای کانون فرهنگی بانوی مرزنشین خواف با مشارکت تعاونی بانوان شهرستان 

بازدید معاون سیاسی ,امنیتی فرمانداری خواف ومسئول امور بانوان فرمانداری از کارگاه تولید ماسک اعضای کانون فرهنگی بانوی مرزنشین خواف با مشارکت تعاونی بانوان شهرستان 

 

معاون سیاسی ,امنیتی و مسئول امور بانوان فرمانداری شهرستان خواف از کارگاه تولید ماسک کانون فرهنگی بانوی مرزنشین که باهمراهی خالصانه تعاونی بانوان شکل گرفته بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی کانون فرهنگی بانوی مرزنشین شهرستان خواف حمیرا عثمانی رودی مدیر این کانون اظهار داشت :از آغاز این بحران در کشور اعضای کانون فرهنگی بانوی مرزنشین و تعاونی بانوان به کمک سایر کارگاه هایی که با رایزنی کانون در نقاط مختلف شهرستان شروع به کارنمودند تا کنون با تولید حدود ۱۷ هزارماسک پا در عرصه کمک به هموطنان گذاشتند. این ماسک ها بعداز تولید با مشارکت شبکه ی بهداشت ودرمان ایزوله و تا کنون به ۷۰ درصد روستاها ارسال شده وبرای رساندن به ۳۰ درصد باقی مانده برنامه ریزی شده است.

در این بازدید معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری شهرستان خواف در جریان اقدامات و کوشش های این کارگاه خیاطی برای تولید ماسک به عنوان یکی از اقلام ضروری بهداشتی در شرایط پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا قرار گرفت.

اسدی معاون فرماندار شهرستان از زحمات اعضای کانون فرهنگی بانوی مرزنشین خواف وتعاونی بانوان در این واحد تولیدی در راستای تامین ماسک مورد نیاز جامعه تقدیر و تشکر کرد.

درپایان مدیر کانون فرهنگی بانوی مرزنشین خاطر نشان کرد: بانوان مرزنشین خواف تا پایان جشن شکست کرونا سنگر خود را ترک نخواهند کرد و هر گونه خدمتی را که لازم و در راستای کمک به هموطنان باشد را با جان و دل انجام می دهند .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*

code